Про нас

Коротка інформація про Метапласт

МЕТАПЛАСТ ЛоготипКомпанія надає повний комплекс послуг по виробництву та встановленню металопластикових конструкцій з використанням профільних систем VEKA та фурнітури WinkHaus, SIEGENIA AUBI, ROTO, FUHR, IQ+ Hinge.

ТОВ «Метапласт» є офіційним партнером компанії VEKA Ukraine Ltd. та Winkhaus Ukraine LLC, тому у своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні матеріали та комплектуючі високої якості.

За роки існування облаштовано сучасне виробництво на новітньому обладнанні, увесь персонал компанії пройшов спеціальне навчання. Наш колектив - люди з багаторічним досвідом роботи. Тому ми в повній мірі можемо гарантувати якість нашої продукції та послуг, починаючи із замірів та закінчуючи монтажем. Таким чином, купляючи вікна та двері у нас, ви купуєте їх за ціною та якістю виробника. Наші виробничі потужності можуть впоратися не тількі зі стандартними замовленнями, - нам під силу нестандартні замовлення великих масштабів, що вимагають нових дизайнерських рішень.

Вся продукція є сертифікованою, а тому – гарантовано якісною та безпечною для людини. Профільні системи VEKA ідеально підходять для українського клімату, вони здатні витримати люті морози, буревії, сильні грозі, дощі та літню спеку. З нашою продукцією ви зможете повною мірою контролювати мікроклімат всередині оселі та значною мірою економити бюджет на опалення та кондиціонування приміщень.

Вікна та двері, виготовлені з використанням профільних систем VEKA не змінюють колір з часом та не пошкоджуються під впливом зовнішніх атмосферних проявів. До того ж доглядати за такими конструкціями дуже легко та просто! Ми не виробляємо стандартних вікон, – кожне вікно по-своєму унікальне. Воно повинно враховувати не тільки побажання самого клієнта, але і думку експерта. Тільки в цьому випадку воно прослужить довгі роки не тільки вам, а й вашим дітям. За побажанням клієнта можуть бути виготовлені як базові трикамерні вікна та двері, так і вікна з покращеними техніко-експлуатаційними характеристиками і можливостями. Вікна з ПВХ-профілю ідеально гармонують як в класичному, так і в сучасному інтер’єрі. Обираючи нас, ви отримуєте:

  • Гарантовану якість
  • Широкі дизайнерські можливості
  • Привабливі ціни

Також ми самі виготовляємо склопакети – як звичайні однокамерні, так і спеціальні двокамерні енергозберігаючі кількох типів. Якісні вікна - складне технологічне рішення, продумане до дрібниць, тому потребує високопрофесійного монтажу. Тільки у цьому випадку можна користуватися всіма перевагами віконних та дверних систем VEKA. Обираючи нас, будьте певні, ви отримаєте якісні та правильно встановлені вікна і двері. Ми відчуваємо гордість за якісно виконану роботу і нам дійсно важливо, окрім оплаченого рахунку, отримати вашу щиру подяку.

Дякуємо, що обрали нас!