Альтернативне фарбування та декорування

Фарбування та декорування ПВХ-профілів VEKA Euroline, Softline 70, Softrline 82 та алюмінієвих профілів Framex

Бувають ситуації, коли серед доступних кольорів палітри VEKA нема потрібного кольору. Що робити в такому випадку, коли в замовника особливі вимоги щодо кольору?

Фарбування ПВХ-профілів воднодисперсійними фарбами та лаками

палітра кольорів RALНайбільш оптимальним рішенням буде до монтажу пофарбувати профіль, або ж готову конструкцію (вікна, двері) спеціальними водно дисперсійними фарбами та лаками.

Під час фарбування використовується екологічно-безпечна фарба (акрилуретан на водній основі) та пігменти фінляндського виробництва, що характеризуються відмінною адгезією з профілем ПВХ VEKA. Таке лакофарбове покриття володіє хорошою механічною стійкістю та стійкістю до дії атмосфери (дощ, сніг, волога, сонячні промені, мороз) і прослужить стільки же, скільки і сам профіль. Яскраве підтвердження міцності покриття – можливість гнуття профілю в арки після фарбування, без пошкодження лакофарбового покриття.

На вибір клієнта доступна 3 типи поверхні: глянцеве, напівматове та матове. Можливим є підбір будь-яких кольорів, тонів та напівтонів.

Полімерне декорування алюмінієвих профілів

Алюмінієві конструкції є дуже хорошою альтернативою дереву, завдяки поєднанню легкості, міцності і довготривалій експлуатації. За допомогою технології сублімаційного трансферного нанесення можна досягти повної імітації фактур дерева різних порід, зі збереженням показників міцності та довговічності, як і у випадку з попереднім методом.

Спочатку малюнок у дзеркальному відображенні формується чорнилом на проміжному носії, як правило, на сублімаційній плівці. Під дією температури і високого тиску, відбувається перехід чорнила з твердого стану в газоподібний, разом з цим здійснюється проникнення барвника всередину структури спеціально обробленої поверхні основи, де і формується зображення. В якості основи може слугувати як полімерне покриття профілю, так і спеціально нанесена полімерна основа. Експлуатаційні властивості такого покриття аналогічні полімерно-порошковому покриттю.

Декор 37-34 Декор 37-05 Декор 37-31 Декор 69-23
Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування
Декор 31-29 Декор 34-29 Декор 65-05 Декор 32-27
Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування
Декор 35-01 Декор 35-02 Декор 28-01 Декор 29-08
Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування
Декор 31-03 Декор 35-36 Декор 29-28 Декор 29-33
Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування Полімерне декорування