Дверні системи VEKA

Якість. Надійність. Довговічність. Безпека.

Якщо ви вирішили замінити двері в своєму будинку, для початку варто визначитися з типом матеріалу, з якого вони будуть виготовлені. Металопластикові двері, в якості альтернативи класичним дверям, з’явилися на ринку України відносно не так давно, але за цей невеликий проміжок часу їм вдалося сильно потіснити класичні дерев’яні двері та двері з МДФ і ДВП. Помилково думати, що двері з ПВХ профілю підходять тільки для балконних блоків та конструкції. На сьогодні сфера використання дверей з ПВХ сильно розширилася. В деяких випадках, металопластикові двері займають безумовні лідируючі позиції, і причина тому – їх унікальні якості.

Спеціальний дверний профіль VEKA Softline 70

Переваги дверних конструкцій з ПВХ-профілю VEKA

Надійність та висока стійкість до перепадів температури. Металопластикові двері не сиріють та не розбухають при морозах, як це іноді буває з дерев’яними дверима. До того ж система ущільнювачів забезпечує мінімальні теплові втрати, економлячи ваші гроші.

Вологостійкість. Таким дверям не страшні ні сильні дощі, ні пекуче сонце. ПВХ є інертним по відношенню до вологи і не вбирає її, як це роблять класичні деревя’яні двері, у зв’язку з чим, двері з профілю VEKA не піддаються деформаціям під дією вологи. Металопластикові двері будуть ідеальним рішенням для приміщень з високою вологістю – ванна кімната, душова або басейн. Якщо встановити такі двері на кухні – їх буде дуже зручно мити.

Спеціальний дверний профіль VEKA Euroline

Високий рівень звукоізоляції. Завдяки конструктивним особливостям, навіть у базовому виконанні, металопластикові двері забезпечують високий рівень звукоізоляції, як при використанні склопакету, так і при використанні заповнювача.

Висока міцність. Двері з ПВХ профілю VEKA місять у своїй структурі спеціальне контурне армування, що суттєво підвищує міцність усієї конструкції та дозволяє витримувати інтенсивні навантаження «відкривання-закривання».

При виготовленні дверей можуть бути використані профільні системи VEKA Euroline та Softline. При використанні спеціальної фурнітури та броньованого скла триплекс, можна виготовити двері з класом захисту WK3 включно.

Система безпеки дверей VEKA

Сфера застосування

Приватні будинки

Великою популярністю металопластикові двері користуються у власників приватних будинків. Зазвичай, мова йде про вхідні двері. Завдяки своїм особливостям, в приватних будинках металопластикові двері також відмінно зарекомендували себе як двері в басейн чи гаражне приміщення.

Прекрасно підходять металопластикові двері для виходу на мансарду, або ж зимовий сад чи оранжерею. Класичні металопластикові двері мають певні обмеження щодо максимальної ширини дверної стулки, тому якщо ви хочете встановити великі панорамні прозорі двері, рекомендуємо подивитися в сторону портальної системи VEKASLIDE.

Замовник може не обмежувати себе у виборі форми, декору та кольору. Фахівці компанії Метапласт можуть виготовити двері будь-якого рівня складності, які будуть максимально задовольняти потреби замовника та вписувати в інтер’єр приміщення.

Офісні приміщення

Міжкімнатні двері VEKA

Кабінети, офісні та виробничі приміщення – саме те місце, де металопластикові двері займають лідируючі позиції. Як правило, замовник обирає класичний білий колір та дизайн. Втім, кольорова палітра VEKA дозволяє вписати такі двері в будь-який корпоративний стиль.

Високий рівень шумоізоляції дозволяє створювати комфортні умови роботи, відмежовуючи офісних працівників від зайвого шуму.

Виробничі приміщення

Металопластикові двері ідеально підходять для використання у виробничих приміщеннях, оскільки дозволяють відмежувати співробітників не тільки від зайвого шуму виробничого устаткування, але й від пилу, шкідливих газів чи випарів. Можливим є створення гермзон з високим рівнем ізоляції.

Медицина, освіта, заклади громадського харчування

Напевно неможливо уявити сучасний медичний заклад, дитячий садочок чи вуз, в якому б не було дверей з ПВХ. Причина тому дуже проста – металопластикові двері добре підходять там, де необхідно дотримуватися жорстких вимог гігієни та санітарії. Особливо це актуально для медичних закладів, та закладів громадського харчування.

Металопластикові офісні двері

Види металопластикових дверей

Існує кілька типів металопластикових дверних конструкцій, які суттєво відрізняються між собою за кінцевим призначенням:

  • вхідні
  • міжкімнатні
  • балконні

Хоч зовні дуже часто, елементи таких конструкцій дуже схожі між собою, для виготовлення цих дверей використовуються різні профілі та фурнітура. Найскладнішу будову мають вхідні двері, найпростішу – балконні.

Вхідні металопластикові двері

Вхідні металопластикові двері

До вхідних металопластикових дверей ставляться особливі, підвищені вимоги щодо якості та надійності. Причина тому дуже проста – саме ці двері повинні захищати ваш дім, приміщення та майно від сторонніх осіб. Якщо ж двері встановлюються ззовні – вони також повинні витримувати атмосферний вплив, захищаючи від негоди.

Спеціальний поріг для дверей VEKA

ПВХ – менш міцніший матеріал, ніж сталь, втім готова дверна конструкція може скласти гідну конкуренцію металевим дверям, не кажучи вже про класичні дерев’яні. Сучасні металопластикові двері можуть бути оснащені складним багатозапірним механізмом, який забезпечить надійну фіксацію дверного полотна одразу в чотирьох напрямках з багатоточковою фіксацію. Система безпеки таких дверей може включати складні замкові системи з ригельними фіксаторами, а сам профіль рами та стулок може бути підсилений спеціальними вкладишами. Для більшої безпеки, зовнішні повітряні камери профілю можуть бути оснащені армованими стальними вкладишами, які заблокують доступ до запірних механізмів.

Особливості будови таких дверей дозволяють встановлювати приховані датчики охоронної системи, що сповістить власника про проникнення задовго до того, як зловмисник щось запідозрить. Можливим є також встановлення електронних систем запирання та контролю доступу.

Додатково, вхідні двері можуть бути оснащені спеціальним порогом (декоративною накладкою), який одночасно додасть естетики, а також захистить пази рами від забруднення і розподілить навантаження при інтенсивній ходьбі через двері.

Міжкімнатні металопластикові двері

Міжкімнатні двері є чимось середнім між вхідними та балконними дверима, як з технічної точки зору, так і в плані вартості. Основна функція таких дверей – служити перегородкою між двома приміщеннями. Основні вимоги до таких дверей – звукоізоляція та естетика. На такі двері можуть бути встановлені як запірні замки, так і спеціальна штульпова та розсувна фурнітура.

Для придання більшої елегантності, можуть бути додані декоративні шпроси та використане декоративне скло (матове, з малюнком) або вітраж.

Балконні металопластикові двері

Найбільшою популярністю сьогодні користуються саме балконні металопластикові двері. Характерною рисою таких дверей є можливість використання віконної фурнітури, та й використовуються такі двері, практично завжди, з віконною секцією. Варто зазначити, що двері виготовляються зі спеціального дверного профілю, який включений до профільної системи, він має більшу ширину і володіє більшою міцністю. Балконні двері можуть бути як з наповнювачем типу «сендвіч», так і бути майже повністю прозорими (наприклад, 2 склопакети, розділені імпостом).

Додаткові опції балконних дверей

Використання додаткових опцій віконної фурнітури дозволяє відкривати балконні двері в режимі відкиду для провітрювання приміщення. Альтернативою балконним дверям може слугувати система VEKASLIDE, за допомогою якої можна створити ефектне панорамне розсувне вікно.

Зверніть увагу! Задля запобігання накопичення бруду на порозі в штапічному пазі встановлюється спеціальний заповнюючий профіль (позиція 1). Подібний заповнюючий профіль використовується у віконних конструкціях. В місці ущільнювача можливе встановлення алюмінієвої планки (позиція 2) для захисту від стирання і пошкодження ущільнювача.

Порівняння профільних систем
Профільна системаEurolineSoftline 70
Кількість камер 3 5
Монтажна ширина 58 мм 70 мм
Рама 105 мм (стандарт) 105 мм (стандарт)
120 мм (підсилений)
Теплоізоляція Стандартна Підвищена
Допустима ширина склопакету, або наповнювача від 4 до 32 мм від 4 до 42 мм
Ширина перекладин, що розділяють склопакет 82 мм 64, 85 і 118 мм
Ширина перекладин, що не розділяють склопакет 25-55 мм 25-55 мм
Фурнітура, петлі та запірні механізми, що використовуються
Замки FUHR, Winkhaus FUHR, Winkhaus
Замкові циліндри ROTO ROTO
Петлі IQ+ 3D Hinge
Dr. Hahn
IQ+ 3D Hinge
Dr. Hahn
Ручки Hoppe Hoppe

Варіанти заповненя

Типові варіанти дверних конструкцій VEKA від Метапласт

В залежності від призначення дверей, їх розміщення та навантаження, можливі кілька варіантів заповнення. На вибір замовника доступно 4 варіанти заповнення: склопакет, сандвіч-панель, ламберія та ламель.

Сендвіч-панеліДетальніше про склопакети ви можете прочитати у відповідному розділі «Скло та склопакети». За побажанням замовника може бути виготовлено як стандартний склопакет, так і склопакет з декорованим склом, або ж склопакет з броньованим склом триплекс (для вхідних дверей).

Для дверей, що експлуатуються при малих навантаженнях, може бути використано заповнення із сандвіч-панелей (24 та 32 мм). Частіше за все такі двері встановлюються в офісних приміщеннях.

Заповнення ламберією та ламеллю застосовується тоді, коли дверям необхідно надати одночасно вишуканості та міцності. Нами використовуються спеціальна ламберія та ламелі з багатокамерною структурою та товстими стінками. Ламберія та ламель надають конструкції більшої жорсткості і слугують захистом від непроханих гостей. Заповнення може бути глянцевим, матовим, або ж мати текстуру, що імітує дерево. Крім того, заповнюючі панелі можуть мати рельєф (гофра, хвиля, хвиля з центральним пазом, мікрохвиля, фільонка).

Зверніть увагу, окрім стандартних кольорів, можливим є фарбування заповнення у будь-який колір палітри RAL.