Алюмінієві конструкції FRAMEX

Легко збирається, швидко встановлюється, ефектно виглядає!

Framex F10Алюмінієві профільні системи – відносно новий ринок, що стрімко розвивається. Принаймні зараз така ситуація простежується в Україні. В цілому світі алюмінієві конструкції вже давно завоювали прихильність споживачів, і завдячують вони у цьому передусім своїм перевагам та широким можливостям при відносно невисокій ціні. Кілька років тому компанія Метапласт освоїла виробництво світлопрозорих конструкцій з алюмінієвого профілю. З абсолютною упевненістю можна стверджувати, що з такого профілю можна виготовити практично будь-яку віконну, дверну чи фасадну конструкцію.

Вікна або двері будь-якої форми та типу відкривання, величезні панорамні вікна з можливістю відкриття, розсувні конструкції, засклення балконів – все це можна виготовити з алюмінієвих профільних систем FRAMEX. До того ж ці конструкції відрізняються легкістю, надійністю, високою міцністю та простотою в експлуатації та догляді.

Жодна сучасна профільна система не в змозі охопити увесь спектр можливих конструкцій і забезпечити універсальність, саме тому профільні системи поділені на різні групи та системи – Framex не становить виключення. В той же час, для вирішення однієї і тієї самої задачі можуть бути використані різні системи, кожна з яких матиме свої переваги та особливості.

Framex

Переваги алюмінієвих систем FRAMEX

Framex s22

Алюмінієві профілі одночасно поєднують у собі два дуже важливих параметри – високу міцність та малу вагу. Все це дозволяє створювати конструкції дуже великих розмірів, яскравий тому приклад – підйомно-розсувна система FRAMEX ST125, яка дозволяє створювати конструкції довжиною до 12 метрів.

Термін експлуатації алюмінієвої конструкції може досягати 80 років, для порівняння вікно з ПВХ може прослужити до 50 років, в той час як класичне дерев’яне вікно прослужить всього 20 років. Алюмінієва конструкція не піддається корозії та є стійкою до агресивного впливу атмосфери при температурах від -80 до +80 С. Таким конструкціям не страшні ні сильний дощ, ні сніг, ні мороз, ні палюче сонце чи сильний вітер.

Framex GLASSПрофілі FRAMEX стійкі до дії вогню, оскільки не містять горючих компонентів, це в свою чергу дозволяє використовувати їх там, де замовником ставляться підвищені вимоги щодо протипожежної безпеки.

Ще однією особливістю алюмінію є його антистатичність – на його поверхні не осідає пил. До того ж вся поверхні конструкції володіє високою стійкістю до механічного впливу та зносу. За побажанням клієнта конструкція може бути пофарбована у будь-який колір палітри RAL. До того ж алюмінієві конструкції легко монтувати. За необхідності пошкоджений елемент з легкістю може бути замінений на новий.

На фоні усіх цих переваг, здавалося б, такі конструкції мали б бути дуже дорогими, але на практиці їх вартість знаходиться на тому ж рівні, що і конструкції з ПВХ. Звісно, якщо вам потрібне вікно для житлового приміщення, або ж вхідні двері для будинку – ми однозначно порекомендуємо вам конструкції з ПВХ, оскільки вони володіють кращими теплозберігаючими характеристиками і мають ряд додаткових переваг.

Сфера застосування

Framex

Коли ми говоримо про алюмінієві профільні системи, перш за все мова йде про комерційні будівлі та споруди. Саме в цій сфері, світлопрозорі конструкції з алюмінію займають міцні позиції. Профільні системи Framex дозволяють здійснювати 2 типи засклення – «холодне» та «тепле».

Прикладом холодного засклення слугує система Framex S 22, яка дозволяє створювати алюмінієві розсувні конструкції. Багато в чому S22 є аналогом VEKA Sunline, але має меншу монтажну ширину, меншу ширину стулки і може бути оснащена тільки одинарним склом. Низька вага дозволяє встановлювати ці системи на старі будинки. Система є менш теплою і легшою за Sunline, дозволяє виготовляти високі перегородки та стулки – до 2,1 та 1.8 м відповідно, завдяки чому сфера застосування не обмежується заскленням балконів та лоджій.

  Framex S22
Тип Холодне засклення
Сфера застосування холодне засклення балконів та лоджій, або створення офісних перегородок
Монтажна глибина 60 мм
Кількість рухомих стулок від 2 до 6
Максимальна довжина конструкції 6 м
Максимальний розмір стулки для балконів - 800х1800 мм, для офісних перегородок - 900х2100 мм
Максимальна вага стулки до 50 кг
Засклення одинарне скло 4/5/6 мм, або сендвіч-панель 10 мм
Ущілюнювач щіточки, 2 контури
Колір білий, сірий металік, декор під дерево
Додаткові опції Москітна сітка
Сертифікація відповідність нормам ДБН В.1.2-2-2006, СНиП 2.03.06-85
Завантажити каталог PDF Framex S22

Ще одним прикладом холодного безрамного засклення є система Framex glass-B / glass-T, яка дозволяє виготовляти ефектні конструкції без рами. Скло в таких конструкціях тримається верхнім та нижнім профілями.

Framex

Прикладом віконного та дверного засклення являються системи Framex10, Framex 46 та Framex T69, які підходять для виготовлення вікон в громадських та комерційних будівлях. Крім того ці системи дозволяють виготовляти вхідні групи, офісні перегородки, тамбури, веранди та вітрини. Частіше за все, алюмінієві системи використовуються нами для виготовлення вхідних секцій та вітрин для комерційних закладів, а також для створення перегородок в офісних приміщеннях.

Тип Тепла система Холодні системи
Серія Framex T69 Framex 46 Framex 10
  Framex Framex Framex
Сфера застосування Для вхідних груп і вікон житлових будинків, квартир, котеджів, громадських закладів. Всередині та зовні приміщень, де не пред’являються високі вимоги до збереження тепла: офісні перегородки, засклення балконів та лоджій без опалення, «холодні двері» тамбурів, вікна неопалюваних будівель.
Товщина зовнішньої стінки 1,6 мм 1,4 мм 1,3 мм
Ширина термомістка 24 мм, поліамід
Кількість камер 3 1 1
Монтажна ширина рами 69 мм 46 мм 45 мм
Ширина стулки 74 мм 52 мм 45 мм
Допустима товщина заповнення 22-46 мм 4-24 мм 4-24 мм
Колір білий, сірий металік, декор під дерево
Бюджетний сегмент стандарт стандарт економ
Країна-виробник Україна, Турція Україна, Турція Україна
Завантажити каталог PDF Framex T69 Framex 46 Framex 10

Framex

З алюмінієвих профільних систем можливо також виготовити підйомно-розсувні конструкції. Для таких цілей підійде система FRAMEX ST125, яка дозволяє створювати конструкції довжиною до 12 метрів. При цьому максимальний розмір стулки може досягати розмірів 3 х 3 метри. Такі можливості ідеально підходять для засклення тераси, зимнього саду, або ж створення великих офісних перегородок.

Система Framex ST125
Тип тепле засклення
Сфера застосування Засклення широкого дверного просвіту в приміщенні будь-якого призначення: офіс, житловий будинок, адміністративна будівля. За виключенням, у якості перегородки між опалюваним та неопалюваним приміщенням.и
Кількість стулок від 2 до 4
Монтажна ширина 125 мм
Максимальний розмір стулки 3000 х 3000 мм
Максимальна вага стулки до 400 кг
Максимальна довжина конструкції 12 м
Допустима ширина склопакету 24-26 мм, 32-34 мм
Ущільнювач 2 контури, EPDM та щіточки
Колір білий, сірий металік, декор під дерево
Сертифікація відповідність нормам ДБН В.1.2-2-2006, СНиП 2.03.06-85

Framex

Продуктова лінія Framex налічує велику кількість профільних систем (в т.ч. не представлених тут), які дозволяють виготовляти найрізноманітніші функціональні конструкції. Зв’яжіться з нашим менеджером і ми підберемо для вас найбільш оптимальне рішення.

Framex засклення веранди