Профільні системи VEKA

Euroline, Softline та Softline 82

VEKA Euroline

профільна система Veka Euroline колір білийVEKA Euroline – це система трикамерних профілів, що маю монтажну ширину 58 мм. Геометричне рішення даної системи стало класичним, більшість профільних систем, що продаються у світі мають таку ж, або схожу конструкцію. Для даної профільної системи доступні профілі, що мають різну висоту, дозволяючи проектувати вікна з різними експлуатаційними характеристиками.

Euroline – універсальна та надійна багатокамерна система з відмінними ізоляційними параметрами. Покриття стійке до атмосферних проявів, не потребує особливого догляду. Спеціальні армовані підсилювачі забезпечують високу міцність конструкцій та стійкість до деформацій.

Широкі можливості засклення дозволяють використовувати як звичайне скло 4 мм, так і склопакети до 32 мм із глибиною монтажу 18 мм. Втім на практиці використання склопакету 32 мм раціональне лише у випадку невеликого вікна. При використанні двокамерного склопакету 32 мм на великому вікні, постає необхідність використовувати фурнітуру Winkhaus activPilot, а також підсилене армування, що наблизить вартість такого вікна до п’ятикамерного Softline 70. Найбільш оптимальний варіант для Euroline – однокамерний енергозберігаючий склопакет 24 мм.

В даній профільній системі втілено принцип розумної достатності, що робить її оптимальним вибором для споживачів із середніми потребами і невисокими бюджетними можливостями, які, тим не менш, не мають наміру економити на якості та піддавати себе і своїх близьких ризикам. VEKA Euroline – хороше рішення для молодої сім’ї, яка шукає тепло та безпеку вже сьогодні.

VEKA Softline 70

профільна система Veka Softline 70 колір білийВикористання профільної системи VEKA Softline дозволяє реалізувати найбільш оригінальні проекти як у сфері дизайну інтер’єрів, так і при оформленні фасадів будівель різноманітних архітектурних традицій. П’ятикамерні профілі VEKA Softline з монтажною шириною 70 мм можуть бути не тільки білого, але і будь-якого іншого з палітри VEKA. Втім, навіть тут обмежень нема: спеціальна технологія фарбування дозволяє під замовлення створювати профілі будь-якого кольору, що особливо важливо для будівель, де кольорова гамма має залишатися незмінною.

Вікна з профільних систем VEKA Softline – це якісне рішення для замовників, що мають високу планку вимог до інженерних та дизайнерських можливостей того, що їх оточує, які обирають вишукану європейську якість.

Продуманість даного інженерного рішення забезпечила її безпрецедентну популярність в цілому світі – саме ця система має найбільшу популярність серед споживачів. Показники жорсткості конструкції дозволяють використовувати її в будівлях, висотою до 100 метрів.

Стандартна палітра кольорів Softline 70

профільна система Veka Softline 70 колір болотний дуб
профільна система Veka Softline 70 колір горіх
профільна система Veka Softline 70 колір махагон
профільна система Veka Softline 70 колір світлий дуб
профільна система Veka Softline 70 колір золотий дуб

VEKA Softline 82

профільна система Veka Softline 82 колір білийVEKA Softline 82 – інноваційна енергоефективна система, що відповідає високим вимогам майбутнього. Сьогодні все більшого значення мають енергозберігаючі властивості вікон. Профільна система Softline 82 від VEKA являє собою інноваційну розробку, що дозволяє вже сьогодні проектувати і виготовляти вікна, що відповідатимуть високим вимогам завтрашнього дня.

Системна платформа Softline 82 може бути використана як в нових проектах, так і при реставрації старих будівель. Для архітектора та дизайнера доступні більше 40 геометричних видів даної профільної системи. Монтажна ширина складає 82 мм. Інноваційна багатокамерна система профілю з трьома незалежними контурами ущільнення забезпечує коефіцієнт теплопередачі 1,0Вт/м2K.

VEKA Softline 82 може бути оснащена склопакетами з монтажною шириною від 24 до 52 мм. Монтажна глибина в 25 мм повністю виключає промерзання та появу конденсату.

Стандартна палітра кольорів Softline 82

профільна система Veka Softline 82 колір болотний дуб
профільна система Veka Softline 82 колір горіх
профільна система Veka Softline 82 колір махагон
профільна система Veka Softline 82 колір світлий дуб
профільна система Veka Softline 82 колір золотий дуб

Готові рішення від Метапласт

Профільна системаEuroline/PROSoftline 70Softline 82
  Профільна система VEKA Euroline Профільна система VEKA Softline Профільна система VEKA Softline 82
Кількість камер 3 5 6 (вікно) / 7 (рама)
Монтажна ширина 58 мм 70 мм 82 мм
Теплоізоляція Стандартна Підвищена Максимальна
Контури ущільнення 2 2 3
Опір теплопередачі (з армуванням) 0,65 м2С / Вт
Клас Б2
0,83 м2С / Вт
Клас A1
1,06 м2С / Вт
Клас A+++
Фурнітура Winkhaus proPilot

Опціонально: Winkhaus activePilot
Winkhaus activePilot

Опціонально: activPilot Select, activPilot Comfort, duoPort
Додаткові опції – н.д. – В базовій комплектації включено мікроліфт та блокування повороту ручки. На балконних дверях – защіпка та зовнішня ручка.
Віконні ручки Medos Medos

Hoppe Secustik для WK1, Hoppe Secustik із замком для WK2

Winkhaus K-S 502 для системи duoPort
Hoppe Secustik

Winkhaus K-S 502 для системи duoPort
Склопакет
 • Однокамерний
 • Двокамерний
 • Енергозберігаючий
 • Двокамерний
 • Енергозберігаючий
 • Склопакет 24 мм, 32 мм* 24 мм, 32 мм 44 мм
  Монтажна глибина склопакету 18 мм 21 мм 25 мм
  Колір Білий Білий, 5 стандартних кольорів, палітра VEKA, палітра RAL
  Ламінація – н.д. – Одностороння, двостороння

  Всі профільні системи мають товщину зовнішніх стінок 3 мм, що відповідає ДСТУ Б В.2.7-130-2007 клас «А». Армування у рамі – замкнутий квадрат.