Засклення VEKA Sunline

Легко збирається, швидко встановлюється, ефектно виглядає!

VEKA SunlineSunline – спеціальна профільна система від компанії VEKA, призначення для холодного засклення балконів, лоджій та веранд будь-якого рівня складності. Хоча Sunline називається системою холодного засклення, в ній використовується «теплий» багатокамерний профіль з монтажною шириною. Багатокамерна структура дозволяє досягти значно кращих результатів, ніж у випадку застосування розсувного закслення за допомогою алюмінієвих систем.

Рама налічує 3 повітряні камери, віконна стулка – 2. Таке інженерне рішення дозволяє уникнути промерзання балкону. За жорсткість та міцність конструкції відповідають спеціальні металеві армуючи профілі. В стулках та рамі містяться спеціальні приховані щіткові ущільнювачі. Водночас, засклення VEKA Sunline є більш «легким», а відповідно і навантаження на балконну плиту суттєво знижується.

Як правило, на балконі завжди не вистачає місця, особливо це стає помітним при відкритті вікон, аже відкриті стулки займають багато цінного простору. Використання VEKA Sunline дозволяє суттєво зекономити простір, адже стулки вікна є розсувними і рухаються паралельно рамі. На додачу – ви самі обираєте, де відкривати вікно. Такий елемент як москітна сітка може бути встановлений на рамі на спеціальному алюмінієвому направляючому профілі. При необхідності, москітну сітку можна відсунути, повністю відкривши вікно – її не потрібно знімати і вона не займає місця.

Засклення, виготовлене з профілю Sunline може бути оснащено як звичайним 4 мм склом, так і однокамерним склопакетом 20 мм. Застосування склопакету з і-склом дозволяє суттєво покращити енергозбереження в зимовий та літній період. Монтажна ширина системи точно така ж як у системи VEKA Euroline, це в свою чергу дозволяє дуже легко і гармонічно комбінувати ці дві системи для створення складного засклення. За допомогою спеціальних профільних адаптерів її можна також поєднати з системою Softline.

Кількість рухомих стулок 2 3 4
Максимальна ширина 2,0 м 2,4 м 3,2 м
Максимальна висота 1,6 м 1,6 м 1,6 м

На практиці це дозволяє реалізовувати сміливі та водночас оригінальні рішення. Наприклад, при суцільному заскленні балкону, для більшої міцності бокові та передня нижня секції можуть бути виготовлені з посиленого профілю VEKA Softline, віконну секцію ж можна виготовити з профільної системи Sunline.

VEKA Sunline