Портал VEKASLIDE

підйомно-розсувні портали нового покоління

VEKA логотипVEKASLIDE – клас підйомно-розсувних конструкцій VEKA, призначений для створення портальних конструкцій великих розмірів. З технічної точки зору, VEKASLIDE – найдовершеніше інженерне рішення компанії VEKA. Максимальна ширина конструкція може досягати 6,5 м, висота – до 2.7 м. При цьому клієнт вільний у виборі конфігурації – дві, три, або навіть чотири стулки. Такі великі конструкції були б неможливі без високоякісної фурнітури, в даному випадку застосовується спеціальна фурнітура від всесвітньовідомого німецького виробника SIGENIA-AUBI (Siegenia Aubi KG). Часто таку конструкцію називають HS-портал.

Конструкція VEKASLIDEПортальні системи VEKASLIDE будуть ідеальним рішенням у тих випадках, коли є потреба створити велике панорамне вікно від стелі до підлоги, яке водночас зможе виконувати функції великих дверей. Хороший тому приклад – заміські котеджі, вихід в зимній сад, басейн, на терасу чи в задній двір. В офісах така конструкція може слугувати в якості перегородки між приміщеннями.

Можливі сфери застосування VEKASLIDE не обмежуються вищеперерахованими варіантами. Бізнес-центри, переговорні та виставкові зали – далеко не увесь перелік можливих варіантів.

Портал VEKASLIDE

Легкість відкривання

Навіть наймасивніші стулки VEKASLIDE дуже легко відкривати, не докладаючи додаткових зусиль. Інноваційний підйомно-розсувний механізм AUBI спочатку припіднімає двері на кілька міліметрів, після чого стулка дуже легко переміщується у горизонтальній площині. Відкрити чи закрити такі двері під силу навіть дитині, ще ніколи панорамне засклення не було таким надійним та водночас простим в експлуатації.

Портал VEKASLIDE

Енергозбереження

Двері VEKASLIDE мають спеціальні подвійні контури ущільнення по всьому периметру конструкції, що забезпечує хорошу герметичність та ізоляцію. Поріг конструкції монтується в підлогу і має спеціальну конструкцію з термічним розподіленням, що володіє відмінною теплоізоляцією. В свою чергу стулки можуть бути оснащені енергозберігаючим склопакетом товщиною 42 мм, що зберігатиме прохолоду вашої оселі влітку і тепло взимку.

Чистота

Конструкція VEKASLIDE продумана до кожної дрібниці. Аби у вашому приміщенні завжди було сухо та чисто, на поріг встановлюється спеціальний водовідвідний профіль, перешкоджаючи потрапляння вологи всередину. Ущільнювачі мають приховану конструкцію, тому не псують загальний вид конструкції.

Між стулками міститься спеціальний заповнюючий профіль, який перешкоджає потраплянню та накопиченню бруду на порозі. Передбачено можливість встановлення двох додаткових розширюючи профілів для підвищення параметрів тепло- та гідроізоляції.

Портал VEKASLIDE

Вишуканий стиль

Панорамні двері надають вашій оселі особливу атмосферу затишку та спокою. Особливою популярністю VEKASLIDE користується у власників приватних будинків, де політ дизайнерської фантазії не обмежується квадратними метрами. Найчастіше портальні конструкції слугують виходом з кухні на терасу, перетворюючи її в затишний куточок під відкритим небом серед зелені.

Двері VEKASLIDE можуть бути виготовлені з різною кількістю стулок і схем відкривання. До того ж передбачена можливість встановлення як фурнітури механічного відкривання, так і фурнітури з електричним приводом. Максимально втоплений в підлогу поріг залишається непомітним, з іншого боку такими дверима можуть користуватися люди з обмеженими можливостями. Висота теплого порогу складає 50 мм, при цьому існує можливість заглиблення його на 26 мм в підлогу. Таким чином виступ над підлогою становить всього 24 мм.

Портал VEKASLIDE

Високий рівень безпеки

Великі панорамні двері дарують відчуття свободи та простору, але водночас вони повинні також володіти високим рівнем безпеки. Максимальна вага стулки VEKASLIDE може досягати 250 кг, що дозволяє за необхідності використовувати склопакети з броньованим склом триплекс. Протизламні опції фурнітури SKG та броньоване скло захистять ваше житло від непроханих гостей.

Портал VEKASLIDE нестандартні конфігурації

Нестандартні конфігурації

Можливості застосування VEKASLIDE не обмежуються простими панорамними дверима. Система сумісна зі стандартними віконними профілями VEKA Softline, що дозволяє виготовляти складні світлопрозорі конфігурації.

Частіше за все, на практиці це дозволяє розміщувати над порталом додаткові вікна, наприклад арочні або трикутні. Можливість використання імпостів всередині стулок залишає додатковий простір для новаторських архітектурних рішень.

  Стулка Рама
Кількість камер 5 7
Монтажна ширина 70 мм 100 мм
Висота профілю 100 мм 50 мм

Допустимі розміри конструкції VEKASLIDE

Панорамні двері гарно виглядають в будь-якому інтер’єрі. Виходячи в сад, чи на терасу, вони пропускають багато світла. Останнім часом нерідкі випадки встановлення панорамних дверей в звичайних квартирах – балкон чи лоджія за необхідності стають єдиним приміщенням з кімнатою, візуально збільшуючи простір.

Головна перевага система VEKASLIDE полягає у можливості виготовлення дуже великих дверних конструкцій. Втім, існують певні обмеження на максимальну ширину та висоту рамної конструкції.

Портал VEKASLIDE варіанти конфігурації

Варіант виконання Білий В кольорі
Схеми A, D K, C, F A, D K, C, F
Максимальна ширина конструкції 6,0 м 6,5 м 5,0 м 6,5 м
Максимальна висота конструкції 2,7 м 2,4 м
Максимальна ширина стулки 3,0 м 2,5 м
Фурнітура SIGENIA PORTAL HS

Портал VEKASLIDE