Якісні вікна від Метапласт

Якість. Надійність. Довговічність. Безпека.

Енергоефективність профільних систем

Далеко не кожне вікно є енергоефективним лише через те, що воно металопластикове. Основа енергоефективних вікон – якісний профіль. Компанія VEKA не виробляє профілів економ-класу, всі профільні системи даної компанії відносяться до середнього та преміум-класу.

Якщо взяти середньостатистичний будинок зі старими вікнами, можна побачити, що близько 40% теплових втрат припадає саме на вікна, а це – прямі перевитрати на опалення взимку та кондиціювання влітку.

Обрати якісний профіль – це лише половина успіху (як і загалом у будівництві), адже інша частина повною мірою залежатиме від виробника вікон та дверей. Саме виробник відповідає за енергоефективність, надійність та якість кінцевої конструкції. На сучасному етапі розвитку економіки України, ринок переповнений компаніями, які рекламують нібито «якісні» вікна, прикриваючись відомими брендами. Нажаль, дуже часто в погоні за зниженням ціни, такі компанії нехтують технічними та виробничими нормами, а також рекомендаціями виробників профільних систем і фурнітури.

Втім, у VEKA є офіційні партнери, які дотримуються усіх вимог при виробництві металопластикових конструкцій. На Закарпатті однією з таких компаній є «Метапласт», яка є офіційним партнером не тільки компанії VEKA, але і всесвітньовідомого німецького виробника фурнітури – компанії Winkhaus.

Так у чому ж різниця?

Звичайний покупець може легко загубитися серед усього того розмаїття пропозицій, які у вигляді реклами оточують його чи не щодня. Здавалося б, є трикамерні, чотирикамерні, пятикамерні профільні системи різних виробників – достатньо вибрати необхідну кількість камер, нічого складного?

Але це твердження помилкове. Після більш детального вивчення профільних систем, стає зрозуміло, що навіть базова трикамерна система VEKA Euroline може успішно конкурувати з чотирикамерними і пятикамерними системами багатьох конкурентів. Чималою популярністю в Україні користуються турецькі та польські профільні системи, і завдячують вони цьому лише своїй низькій ціні. Нічого спільного із якістю такі вікна, нажаль, не мають. Економія в 10-15% з часом починає відображатися на витратах за опалення та кондиціювання, – в рахунках за газ та світло.

Нажаль, український ринок вікон та дверей віддає перевагу найпростішим конструкціям з трикамерного профілю білого кольору. Частка таких конструкцій сягає 80% ринку. Дуже часто такі вікна виготовляються з грубими порушеннями технології виробництва, і зрозуміло, не зможуть пройти сертифікацію європейського рівня.

Дешеві вікна

 • Тонкий профіль та метал
 • Погана шумоізоляція
 • Пропускають вітер, вологу та холод
 • Не бережуть тепло
 • Дешева фурнітура швидко виходить з ладу
 • Без дотримання технологіїї виробництва

Вікна VEKA від Метапласт

 • Довготривала експлуатація
 • Якісні комплектуючі, надійна фурнітура WinkHaus
 • Правильний монтаж
 • Відмінна шумоізоляція
 • Герметичність, без протягів та холоду
 • Міцна надійна конструкція з замкнутим контуром армуванням

На відміну від конкурентів, всі профільні системи VEKA мають товщину зовнішньої стінки 3 мм, що відповідає європейському стандарту RAL A. Така технічна особливість, а також використання замкнутого армування забезпечують високу стійкість конструкції до фізичних навантажень. Завдяки цьому, на відміну від більш дешевих вікон, вікна VEKA служать довше. Середній термін експлуатації таких вікон складає 20 років.

Не менш важливим при виборі вікна є вибір склопакету, адже основна площа віконної конструкції припадає саме на склопакет. Саме від нього великою мірою залежатимуть показники тепло- та шумоізоляції.

Велике панорамне вікно VEKA

Профільні системи для вікон

За побажанням клієнта можуть бути виготовлені як базові трикамерні вікна, так і вікна з покращеними техніко-експлуатаційними характеристиками і можливостями. Для отримання більш детальної інформації, оберіть профільну систему та перейдіть за посиланням, або ж зателефонуйте нашим спеціалістам для отримання професійної консультації.

Профіль Позиціювання
VEKA Euroline Базова 3-камерна система високої якості для людей, що обмежені бюджетом. Хороший вибір для молодих сімей, гуртожитків. Euroline – хороша якість за розумну ціну.
VEKA Softline 5-камерна система з відмінними техніко-експлуатаційними характеристиками. Безумовний лідер продаж.
VEKA Softline 82 6-камерна система преміум-класу, що забезпечує високу енергоефективність та надійність.

З ростом монтажної ширини склопакету, зростає і вага вікна, а відповідно і навантаження на фурнітуру. При виготовленні вікон та дверей, компанія «Метапласт» використовує фурнітуру WinkHaus activPilot. Також можливим є використання фурнітури ROTO, FUHR та IQ+ 3D Hinge.

Вікна, виготовлені з використанням профільних систем VEKA не змінюють колір з часом та не пошкоджуються під впливом зовнішніх атмосферних проявів. До того ж доглядати за такими конструкціями дуже легко та просто. Профільні системи VEKA ідеально підходять для українського клімату, вони здатні витримати люті морози, буревії, сильні грозі, дощі та літню спеку. З нашою продукцією ви зможете повною мірою контролювати мікроклімат всередині оселі та значною мірою економити бюджет на опалення та кондиціонування приміщень.

Велике вікно, комфорт з VEKA

Варіанти типових віконних конструкцій

Існує величезна кількість варіантів компонування вікон. Нижче ми зібрали найбільш популярні конструкції та згрупували їх за секційністю.

Односекційні конструкції

Односекційні конструкції можуть бути як глухими, так і бути оснащені поворотними, відкидними та поворотно-відкидними механізмами. В невеликих односекційних вікнах, з функціональної точки зору, рекомендується застосовувати поворотно-відкидний механізм.

Двосекційні конструкції

В двосекційних вікнах замовник може вільно компонувати одночасно поворотний та повротно-відкидний механізм: наприклад, одна стулка відкривається в звичайному режимі, а інша додатково має відкидний механізм. В конкретному прикладі це дозволяє трохи зекономити на ціні там, де відкидний механізм не потрібен одразу на двох секціях. Можливим є виготовлення штульпових вікон, коли обидві стулки відкриваються, створюючи великий простір.

Трисекційні конструкції

Трисекційні кострукції використовуються тоді, коли через конструкційні обмеження, або ж з естетичних міркувань неможливо створити двосекційне вікно. Рекомендується обирати варіант з боковими відкриваючимися стулками, при цьому варіанті вікно функціонально більш зручніше. Мити таке вікно набагато зручшіше та безпечніше. Секції можуть бути непропорційними, наприклад бокові секції вужчі, центральна секція збільшена. Варіант із середньою стулкою підійде для тих, хто бажає зекономити на вартості вікна, без погіршення якісних хараткеристик.

Балконні блоки

Нестандартні конструкції

Окрім стандартних прямокутних конструкцій, можливим є виготовлення вікон інших геометричних форм: арочних, трикутних, круглих та ін. Можливим є комбінування зі стандартними прямокутними конструкціями. Наприклад: прямокутне вікно з боковими напівкруглими/арочними секціями, прямокутні вікна з верхньою напіваркою і т.п.

вікна гармошка

Функціональні можливості

Варіанти відкривання віконних стулок

Варіанти відкривання віконних стулокВаріанти відкривання віконних стулокВіконна фурнітура Winkhaus дозволяє використовувати різні способи відкривання, деякі з яких можна комбінувати, наприклад поворот-відкид. Окрім стандартних режимів відкривання та відкиду, можливим є також виготовлення вікон із розсувним механізмом відкривання Winkhaus duoPort SK, при цьому такі вікна зберігають функцію "відкид" і їх можна відкривати в режимі провітрювання приміщення. Фурнітура duoPort SK дозволяє виготовляти стулки вагою до 200 кг та висотою 2,7 м, тому будьте певні, ви зможете втілити в життя найсміливіші інженерні ідеї. Більш детально читайте в розділі Фурнітура: Winkhaus duoPort SK. Ще одним не менш цікавим нестандартним варіантом відкривання є каскадне відкриття гармошкою.

Заповнюючий профіль VEKA для пазу

Стандартні опції в наших вікнах

Для запобігання накопичення бруду в технологічному штапиковому пазі віконної рами встановлюється спеціальний заповнюючий профіль, який не тільки додає естетики, але й полегшує миття вікна. Заповнюючий профіль встановлюєся за-замовчення для всіх віконних конструкцій, які виготовляються нашою компанією.

Winkhaus микролифт

Також на всіх вікнах з функцією поворот-відкид ми встановлюємо мікроліфт з блокуючим механізмом. Дана опція убезпечить ваше вікно від неправильного відкриття, коли стулка повисає в повітрі – поворот віконної ручки блокується до того моменту, поки всі механізми не стануть в потрібне положення. Мікроліфт також підіймає стулку над рамою при закритті вікна.

Рекомендації щодо пропорцій

Правильні пропорції - важлива передумова для хорошого функціонування ваших вікон. Для прикладу, варто уникати занадто широких стулок малої висоти. У відкритому положенні велика вага склопакету негативно впливає на фурнітуру та геометрію конструкції в цілому. До того ж, великі стулки мають не зовсім вдалий естетичний вигляд в маленьких приміщеннях.

рекомендовані пропорції металопластикових вікон

 1. Надто широка стулка, може призвести до деформації конструкції. Рекомендації: поділ вікна на секції, що дозволить суттєво знизити навантаження на фурнітуру, і як наслідок - збільшити термін її експлуатації.
 2. Верхня секція без можливості відкривання. В старих будівлях часто зустрічаються високі вікна, оптимальним варіантом буде додати можливість відкривання для верхньої секції (фрамуга), це забезпечить більш зручне та безпечне миття вікна, а також дозволить відкривати верхню секцію в режимі провітрювання.
 3. Занадто велика стулка. З точки зору функціональності, великі вікна з можливістю відкривання, потребують поділу.Поділ на секції дозволяє не тільки підвищити зручність та функціональність, але й знизити навантаження на фурнітуру віконної конструкції.

вікно VEKA з декоративними шпросами

Декоративні елементи

декоративні елементи, шпросиДекоративні накладки (шпроси) дозволяють надати вікну більшої вишуканості і значною мірою оживляють фасад, створюють відчуття затишку та комфорту. Вони також є незамінними при реставрації старих будинків, коли ставиться ціль зберегти архітектурну цілісність. Шпроси можуть бути різних кольорів, а також відрізнятися за типом кріплення.

 1. Накладка розміщується між склом всередині склопакету. Оскільки склопакет є герметичним, це оберігає накладку від потрапляння пилу. Вікна з такими шпросами легко мити, оскільки склопакет являє собою суцільну рівну поверхню.
 2. Накладка на самоклеючійся основі. Шпроси приклеєні на склопакет із зовнішньої сторони, в звязку з чим, за необхідності їх можна легко демонтувати, або ж замінити на інші.

приклад з шпросами та без них

Важливо!

Компанія Метапласт не виробляє стандартних вікон, – кожне вікно по-своєму унікальне. Воно повинно враховувати не тільки побажання самого клієнта, але і думку експерта. Тільки в цьому випадку воно прослужить довгі роки не тільки вам, а й вашим дітям.